Aenne Burda A

یک زن موفق

آنا بوردا

متولد اوفنبورگ آلمان بنیانگذار مجله بوردا

مجله مد بوردا

قلب زنان سراسر جهان را به‌دست دارد.

آنه بوردا

زمان مناسبی برای تعریف این داستان است که به چندین نسل پیش بازمی‌گردد. این مجله در طول سال‌ها هیچ چیز برای تغییر نداشته است، اما یک چیز همیشه ثابت مانده است: عشق و علاقه به خیاطی.

 

همه چیز از کجا شروع شد؟

داستان بوردا استایل از سال ۱۹۴۹ آغاز شد، هنگامی که آنه بوردا شرکت ناکام شوهرش را به‌دست گرفت. مجله‌ای ابتکاری با الگوهای خیاطی لباس با الهام از طراحان برتر در اختیار زنان قرار داد. شش سال بعد، شرکت انتشارات دفتر مرکزی خود را در اوفنبورگ مستقر کرد و ۸۰۰۰ متر مربع فضا برای آنه و تیمش فراهم کرد. از سال ۱۹۷۴، مجله “Burda Moden” در ۱۲۵ کشور جهان فروخته می‌شود.

 

داستان یک زن موفق

Aenne Burda ( ۱۹۰۹ – ۲۰۰۵ )، متولد اوفنبورگ آلمان، با ایده ابتکاری خود مبنی بر ساختن مدل‌هایی با الهام از طرح و مد پاریس از طریق الگوها و الگوهای عملی، انقلابی در صنعت مد به‌وجود آورد. او قصد داشت یک مجله شیک و جسورانه ایجاد کند که به بیشترین تعداد ممکن از خانم‌ها اجازه دهد بدون توجه به بودجه خود با سلیقه و ظرافت لباس بپوشند.

دنیای مد و طراحی

Burda Style در طول ۷۰ سال گذشته به‌طور کامل تمام مد و روند را دنبال کرده است، نگاه به جدیدترین سبک‌ها در هر شماره مشهود است.

شرکت IRburda

شرکت IRburda تنها و اولین نماینده رسمی شرکت بوردا برای فارسی زبانان ایران است.

این شرکت با حمایت‌های شما بانوان عزیز پا در این عرصه نهاد و سعی می‌کند با ترویج این مجله مد سهم کوچکی در زمینه داشته باشد.

مجلـه مد بــوردا

قلب زنان سراسر جهان را به‌دست دارد.

درباره ما – مجله بوردا
درباره ما – مجله بوردا
درباره ما – مجله بوردا

ما خوشحالیم که با شما همکاری می‌کنیم!

آرامشی شگفت‌انگیز تمام روح من را تسخیر کرده است، مانند این صبح‌های شیرین بهار که با تمام قلب از آن لذت می‌برم.